SON DAKİKA
Hava Durumu

Hayat Hastanesi yenilenen yüzüyle hizmette

Bursa'nın ilk özel hastanesi olan Hayat Hastanesi, yaptığı yeni yatırımlar, yeni üniteleri ve son teknolojiler ile hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 23.06.2011 17:53
Haber Güncellenme Tarihi: 23.06.2011 17:53
https://www.bursaport.com
Hayat Hastanesi yenilenen yüzüyle hizmette

Teknolojik altyapısı, tecrübesi ve güvene dayalı hizmet anlayışı, hastalarına güler yüzü ve profesyonel kadrosu ile sağlık hizmeti veren Hayat Hastanesi, yaptığı yeni yatırımlar ile sağlık sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. 

Apolyont Han'da gerçekleşen basın toplantısı ile yaptıkları yatırımları ve yenilemeleri basın mensupları ile paylaşan Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, çeyrek asrın üzerinde bir süredir devam eden çalışma hayatında Bursa için her zaman en iyisini ortaya koymaya çalıştıklarını ifade etti.

Özkul, şunları söyledi:

"Hayat Hastanesi olarak tecrübemizi şimdi de binamızı yenileyerek daha fazla insan ile buluşturmak için kullanıyoruz. Bunun da kentimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bursa'da köklü sağlık kuruluşlarından biri olarak hizmet veren Hayat Hastanesi köklü konumunu daha da iyi ifade etmesi adına bugün toplantısını Apolyont Han'da yapıyor. Aynı zamanda amacımız Hanlar Bölgesi'ne dikkatlerin çekilmesini ve bölgenin kültürel zenginliğinin ifade edilmesini sağlamak. Önemle ifade etmek gerekiyor ki; Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği 'Üstün Hizmet Anlayışı' ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, ISO 9001 KALİTE BELGESİ ve BEBEK DOSTU HASTANE unvanını kazanmış Bursa'daki sayılı özel sağlık kuruluşları arasındadır." 

GENÇ KUŞAĞIMIZ GÜÇ VERİYOR

Özellikle genç kuşağın katılımı ile daha da hızlı bir gelişme sürecine girdiklerini ifade eden Dr. Ahmet Özkul; "30 doktor ve 70 personelle 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Kendi alanında uzman kadromuz ile fark yaratıyoruz. Hastanemize tadilat ve diğer çalışmalar ile birlikte son dönemde 1 milyon dolarlık bir yatırım yaptık. Bu yatırımların her biri hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacı ile yapıldı. Son yıllarda teknoloji, personel ve hizmet anlayışı konularında yaptığı atılım ve yeniliklerle Bursa'da özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen HAYAT HASTANESİ "her gün bir adım daha ileri" ilkesi ile fiziki altyapısını ve cihaz donanımını geliştirmeye, "önce sağlık" ilkesi ile de toplumun sağlık düzeyini desteklemeye devam edecektir" diyerek açıklamasını tamamladı.

Basın toplantısı sonrasında basın mensupları, Hayat Hastanesi'nin yeni yatırımlarını görmek amacı ile Cumhuriyet Caddesi'nde ulaşımı sağlayan "Nostaljik Tramvay" ile hastaneye geçtiler.  

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.