SON DAKİKA
Hava Durumu

Ajans Press Bursa'da temsilcilik açtı

2005 yılından beri pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler sektöründe faaliyet gösteren Ajans Akılişi yeni yatırımları ile büyümeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 29.06.2011 13:52
Haber Güncellenme Tarihi: 29.06.2011 13:52
https://www.bursaport.com
Ajans Press Bursa'da temsilcilik açtı

58 yıldır medya takibi sektöründe faaliyet gösteren Türkiye'nin en eski ve büyük firması olan Ajans Press, yaptığı atılımlara bir yenisini daha ekleyerek Türkiye'nin 81 ilini kapsayacak şekilde şube ve temsilcilikler açtı.

Pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler sektöründe 6. yılını kutlayan Ajans Akılişi, medya takip sektöründe Türkiye'nin lider firması olan Ajans Press ile temsilcilik anlaşması yaptı.

Ajans Akılişi ortaklarından Sema Delibaşıoğlu yaptığı açıklamada, "6 yıldır müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Yürüttüğümüz halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı işlerimizde medya takibi hep bir eksiklikti. Artık medya takibi konusunda Türkiye'nin en büyük firması olan Ajans Press'in temsilcisi olarak hem kendi müşterilerimize hem de bölgemizdeki diğer firmalara daha iyi hizmet vereceğiz" dedi.

Medya takibinde Ajans Press'in Türkiye'nin en büyük firmasının olmasının yanı sıra, dünyada da ilk on firma içerisinde yer aldığını söyleyen Ajans Akılişi ortaklarından Burçin Köksal, "Ajans Press'in Bursa ve bölgesinde temsilci olarak bizi seçmesinden son derece mutluyuz ve gururluyuz. 6 yıldır yaptığımız çalışmaların ne kadar doğru işler olduğunun bir ispatı olan bu temsilcilik ile çok daha güzel başarılara imza atacağız" dedi.

81 İLDE TEMSİLCİLİK

Ajans Press, Türkiye'nin 81 ilinde açtığı şube ve temsilcilikler ile paydaşları için önemli avantajlar sağlıyor. Yerel ve bölgesel yayınlar açısından en fazla sonucu bugüne kadar müşterilerine sunan Ajans Press, Türkiye genelinde açtığı temsilcilikler sayesinde takip ettiği yerel ve bölgesel yayınların sayısını yüzde 80 oranında artırarak bu alandaki liderliğini de pekiştirmiş oldu. 

Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, "81 il" projesini hayata geçiriyor olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, Ajans Press'in yerel, bölgesel, ulusal medyası, müşterileri, temsilcileri, çalışanları ve çözüm ortakları ile artık daha da büyük bir aile olduğunu vurguladı. Söz konusu proje ile yerel ve bölgesel yayınların takibini yüzde 80 oranında artırdıklarını, bu sayede de müşterilerine çok daha fazla yayını, çok daha hızlı bir şekilde sunabileceklerini belirtti.

Özkan, "81 il" projemizin en önemli yanı tüm paydaşlarımız için birçok fayda sağlıyor olmasıdır. Her zaman en iyisini sunmaya odaklandığımız müşterilerimize artık daha fazla yerel ve bölgesel yayın takibiyle, daha hızlı hizmet sunuyoruz. Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimize temsilcilerimiz vasıtası ile daha yakın hizmet sunma imkanına kavuşuyoruz" şeklinde konuştu.

Yerel ve bölgesel medyayı Ajans Press yayın network'üne dahil etmeleriyle yaygınlaştırdıklarını ifade eden Özkan, böylelikle Ajans Press'ten hizmet alan tüm yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin takip ettikleri tüm yerel ve bölgesel yayınlardan haberdar olmasına vesile olduklarını belirtti.


 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.