SON DAKİKA
Hava Durumu

İYİ Parti Bursa Teşkilatından Ankara çıkarması

İYİ Parti Bursa İl Teşkilatı, Ankara'da Genel Başkan Meral Akşener'i ziyaret etti. İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, "Önümüzdeki süreçle alakalı yeni yol haritasını gözden geçirme fırsatımız oldu. Bursa adına övgü içeren değerlendirmeler duymaktan son derece memnuniyet duyduk ve heyecanımız bir kat daha arttı." dedi.

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2021 16:05
Haber Güncellenme Tarihi: 03.03.2021 16:05
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bursaport.com
İYİ Parti Bursa Teşkilatından Ankara çıkarması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TBMM Grup Başkanı Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, Uluslararası Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan, İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, GİK Üyeleri, MDK Başkanvekili ve 17 ilçe başkanından oluşan Bursa Teşkilatlarını kabul ettiği Genel Merkez'deki ziyarette, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AKŞENER: BURSA MOTİVASYON UNSURU

Bursa'nın gönlünde ve yüreğinde her zaman ayrı bir yeri olduğunu belirten Akşener, "Örnek faaliyetleri partimiz için her zaman motivasyon unsuru olan Bursa Teşkilatımızı kutluyorum ve tüm cesur yürek dostlarıma buradan sevgiler gönderiyorum." dedi.

İYİ Parti'nin sahada çalışan ve milletin tek alternatifi konumundaki bir parti durumunda olduğunu vurgulayan Akşener, "Vatandaşımızın derdine derman olma noktasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu canla başla yerine getirmeye kararlıyız. Tüm teşkilatlarımızdan çalışmalarına bu sorumluluğu duyarak devam etmelerini ve yarın seçim olacakmış gibi tempoyu arttırmalarını istiyorum. Bursa teşkilatımızın yerelde ve genelde ses getiren etkin ve başarılı çalışmalarını takdirle izliyoruz. Katkı koyan her bir dava arkadaşıma teşekkür ediyor, buradan sevgi ve selamlarımı gönderiyorum." şeklinde konuştu.TÜRKOĞLU: HEYECANIMIZ BİR KAT DAHA ARTTI

TBMM Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlu, Uluslararası Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, GİK üyeleri Hasan Toktaş, Müberra Çakır, Sermin Özensoy, MDK başkanvekili Şeyda Şahin, Teşkilat Başkanı Erkan Zorba ile Bursa'daki 17 ilçenin tamamının eksiksiz katıldığı genel merkez ziyaretinde parti üst yöneticileriyle de görüşmeler yapıldı.

Ankara temaslarının verimli ve yararlı geçtiğine değinen İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, "Genel Merkez'de gördüğümüz özel ilgi bizler için güçlü bir motivasyon kaynağı oldu" dedi. Türkoğlu şunları söyledi:

"Genel Başkan Meral Akşener'in kabulüyle başlayan genel merkezimizdeki temaslarımız sırasında, Teşkilat Başkanımız Koray Aydın, TBMM Grup Başkanımız Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Bahadır Erdem, Türk Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Yavuz Ağıralioğlu, Mali İşler Başkanımız Ümit Dikbayır, Seçim İşleri Başkanımız Mehmet Tolga Akalın ve Uluslararası Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız  Ahmet Erozan'a da ziyaretler yapma olanağı bulduk. Samimi kabulleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Görüşmelerimiz sırasında Bursa teşkilatları olarak çalışmalarımızı anlatma imkanı bulurken, önümüzdeki süreçle alakalı yeni yol haritasını da gözden geçirme fırsatımız oldu. Bursa adına övgü içeren değerlendirmeler duymaktan son derece memnuniyet duyduk ve heyecanımız bir kat daha arttı. Bu vesileyle başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere genel merkez yöneticilerimize teşekkür ediyor, yakın ilgi ve alakalarından ötürü şükranlarımızı sunuyoruz."

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.