SON DAKİKA
Hava Durumu

'Bursa'nın geleceğine imza atmak istiyoruz'

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Meclisi'nde kendisini kutlayan Adalet ve Kalkınma Partili Meclis Üyeleri'ne teşekkür etti. Bozbey, "Her başkan adayı Bursa'ya iyi şeyler yapmak için sahaya çıkacaktır. Sahaya çıkan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Neticede Bursa'nın geleceğine imza atmak istiyoruz" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 08.01.2019 21:28
Haber Güncellenme Tarihi: 08.01.2019 21:28
https://www.bursaport.com
'Bursa'nın geleceğine imza atmak istiyoruz'

Nilüfer Belediye Meclisi'nin Ocak ayı  ikinci oturumu Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey'in başkanlığında gerçekleşti. Nilüfer 'Barış Meclisi'nde yapılan toplantıda gündeme geçilmeden önce Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Sözcüsü İsmail Hakkı Kavurmacı söz aldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem'i kutlayan Kavurmacı, başarı dileklerini iletti.

Başkan Bozbey de  İsmail Hakkı Kavurmacı ile Adalet ve Kalkınma Partisi Grubu'na teşekkür etti. Bozbey, "Neticede biz burada Nilüfer Belediye Meclisi ailesiyiz. Bu meclisin içerisinden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı da, Nilüfer Belediye Başkan Adayı da çıkacaktır. Hepimiz Bursa için varız. 20 yıldır Nilüfer için çaba gösterdik, arkadaşlarımız ile birlikte önderlik yaptık. Nilüfer 20 yılda, Türkiye'de lider ve öncü bir konuma gelmişse bütün meclis üyelerimizin, muhtarlarımızın, çalışma arkadaşlarımızın emeği var. Ben muhalefet diye adlandırmıyorum. Farklı düşüncelerimiz olabilir ama hepimiz yeri geldiği zaman sarılırız yeri geldiği zaman sorunlarımıza ortak olur, çözme konusunda elimizden geleni ardımıza koymayız. 20 yıldır bu güzelliği burada sürdürdük. İnşallah bundan sonra Bursalılar da destek verirse, sahip çıkarsa, Nilüfer'de yaptıklarımızı Bursa'ya da yapmamızı isterlerse, Bursa'ya hizmet etme olanağını bulabilirsek ne mutlu bize" diye konuştu.

Adaylığının açıklanmasından sonra gördüğü ilginin kendisini memnun ettiğini söyleyen Bozbey, "Büyük ilgi var ama netice de her başkan adayı Bursa'ya iyi şeyler yapmak için sahaya çıkacaktır. Sahaya çıkan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Neticede Bursa'nın geleceğine imza atmak istiyoruz. Sandıklar açıldığında Bursa için en hayırlısının çıkacağını biliyorum ve yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyorum. Hepinize tekrar teşekkür ederim" dedi.

TURGAY ERDEM'E BAŞARI DİLEĞİ

Bozbey konuşmasında, Nilüfer Belediye Başkan Adayı olan Turgay Erdem'e de şimdiye kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür etti. Bozbey, "Nilüfer'de 20 yıldır gerçekten bir yönetim sistemi oturmuş durumda. Hizmetlerimizin 15 yılında Turgay Erdem arkadaşımız da yer aldı ve yapmış olduğumuz bir çok projede imzası var. Nilüfer'de yönetim sistemini bilen ve belediyede yapısal anlamdaki bütün sorunlarını bilip çözüm üretecek olan arkadaşımızın başkan adayı olması bizi de çok sevindirdi. Turgay Erdem'e başarılar diliyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte çıta düşmeyecek, yükselecektir diye düşünüyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Nilüfer Belediye Meclisi'nin gündemindeki maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.