SON DAKİKA
Hava Durumu

Zamandan Bağımsız Liderlik Ödülü Uludağ İçecek'in

"Timeless Leadership" (Zamansız Liderlik) teması ile düzenlenen V. Düş+Zaman=Gelecek Konferansı'nda Uludağ İçecek'e, Uludağ Doğal Maden Suları'nın 100 yılı aşan geçmişi nedeniyle Zamansız Şirket Ödülü verildi

Haber Giriş Tarihi: 24.05.2013 22:58
https://www.bursaport.com
Zamandan Bağımsız Liderlik Ödülü Uludağ İçecek'in

Uludağ Doğal Maden Suyu kaynağının işletme ruhsatının alınmasının 100'üncü yılını geride bırakan Uludağ İçecek Düş+Zaman=Gelecek Konferansı'nda Zamansız Şirket Ödülü'ne layık görüldü. Uludağ İçecek AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet H. Erbak konferansta ödülü ESE Vakıf Başkanı, Dreamore Yönetim Kurulu Başkanı Elio D'Anna'dan aldı.

Zamansız Şirket Ödülü ile ilgili konuşan Mehmet H. Erbak: "Bize 100'ncü yıl gururu yaşatan Uludağ Doğal Maden Suyu markamızla aldığımız Zamansız Şirket Ödülü belki de Uludağ İçecek'i en iyi tanımlayan, en anlamlı ödüllerden biri. Uludağ Doğal Maden Suyu dün ve bugün olduğu gibi yarın da var olacak, zamansız bir ürünümüz. Sürekli gelişime olan inancımızın bize kazandırdığı sarsılmaz konumun ve Uludağ Doğal Maden Suyu'nun 100 yıllık başarısının Zamansız Şirket Ödülü ile kanıtlanmasından büyük gurur duyuyoruz. Uludağ Doğal Maden Suyu'nu bu ödüle layık gören herkese bir kez daha teşekkür etmek isterim" dedi.

Asemble Eğitim Danışmanlık şirketi tarafından 5 yıldır düzenlenen Düş+Zaman=Gerçek serisinin bu yılki konferansına European School of Economics Vakfı Başkanı Ellio D'Anna, Medici Prensi Ottaviano de Medici, Dabbawala Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Abhishek Dinkar Ekai ve Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton konuşmacı olarak katıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.