SON DAKİKA
Hava Durumu

TOSYÖV Bursa'da görev dağılımı

TOSYÖV Bursa Destekleme Derneği'nin yaptığı 18. Genel Kurul'da 2013-2015 dönemi için oybirliği ile göreve getirilen İsmail Hakkı Kavurmacı liderliğindeki listenin üyeleri yaptıkları ilk toplantıda kendi aralarındaki görev dağılımını gerçekleştirdi.

Haber Giriş Tarihi: 22.02.2013 18:17
Haber Güncellenme Tarihi: 22.02.2013 18:17
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bursaport.com
TOSYÖV Bursa'da görev dağılımı

Kavurmacı'nın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği süreçte başkan yardımcılıklarına Mustafa Uysal, Muhsin Mardin getirilirken, yeni dönemde yönetim kurulunda İsmail Korkmaz Genel Sekreter, Selçuk Doğan Sayman, Ersin Eser Korkmaz, Bayram Ali Özdemir, Hülya Kula Çiçekçi ve Neslihan Çelik Alkoçlar da üye olarak görev yapacak.

Neslihan Çelik Alkoçlar'ın Halkla İlişkiler ve Basın Yayın, Hülya Kula Çiçekçi'nin seminer ve panellerden, Bayram Ali Özdemir ve Ersin Korkmaz'ın Yönetim Bilimleri Akademisi'nden, tüm yönetim kurulu asil - yedek ve denetleme kurulu asil - yedek üyelerin komisyon çalışmalarından sorumlu olacağı yeni süreçte ayrıca Neslihan Çelik ALKOÇLAR, Hülya Kula Çiçekçi, Gül Çiçek Zengin Bintaş, Emsal Çoban, Banu Asa'nın Kadın Çalıştayı'ndan, Mustafa UYSAL'ın Sürdürülebilir Kalkınma çalışmalarından, Selçuk Doğan ve Gül Çiçek Zengin Bintaş'ın da üye ilişkilerinden sorumlu olmasına karar verildi.

Gül Çiçek Zengin Bintaş ayrıca yeni dönem için TOSYÖV Bursa adına yürütülecek sosyal medya uygulamaları ile projeler ve genel sekreter yardımcılığı gibi diğer idari sorumlulukları da üstlendi. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.