Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.5224 -0.09
Euro : 4.148 0.27
İMKB : 107202 0.35
Altın : 145.47 -0.26

Üyelik Formu

bursaport.com üyeliğiniz varsa burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.

Bu metin, www.bursaport.com sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz. Bursaport.com'un içerdiği malzemeler Bursaport.com tarafından sağlanmaktadır. Bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.
Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz.

1 - Şartların Kabulü: Bursaport.com sitesine girmekle bursaport.com kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Bursaport.com’a kaydolmanız halinde üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Bursaport.com, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir.

2 - Bilgileriniz: Bilgileriniz; kayıt sırasında bursaport.com’a girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb.’den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. Bursaport.com’a veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde bursaport.com bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir.

3 - Sorumluluğun Reddi: Bursaport.com, üçüncü sahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bursaport.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler ‘olduğu gibi’ sağlanmaktadır ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Bursaport.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez.
Teknik aksaklıklardan dolayı Bursaport.com hata ya da kesinti olabilir. Bursaport.com hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.
Bursaport.com site dahilindeki online alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir.
Bursaport.com, banner reklam ve advertorial tanıtım içeriklerinden ve bunlarla bağlantılı olarak link(bağlantı) verdiği sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
Bursaport.com’a üye olurken belirlediğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. Bursaport.com, şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
Üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması gibi nedenlerle üye verilerinin bursaport.com’un ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından dolayı gelebilecek zararlardan bursaport.com sorumlu değildir.
Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan bursaport.com sorumlu değildir.

4 – Forum/Yorum Alanlarının Kullanımı: Bursaport.com, forum alanlarına gönderilen mesajları, bilgileri ya da dosyaları denetlemez. Forum alanlarını ve bu Web sitesini kullanırken, aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul edersiniz:

A-Başka bir kullanıcının forum alanlarını, chat odalarını ve diğer etkileşimli alanları kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellememek.

B-Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek.

C-Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalamamak ya da iletmemek.

D-Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek.
E-Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiç bir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.
Bursaport.com, yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet isteğine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar.

5 - Fiyatlar: Bursaport.com’da ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

6 - Bize Verdiğiniz Haklar: Bilgilerinizi reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3.üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalır. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.
 

kredi karti borc sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme