Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4959 -0.66
Euro : 4.1319 -0.14
İMKB : 108614 1.32
Altın : 145.01 0.47

Önder Matlı'dan İl Başkanlığı açıklaması

Son günlerde kulislerde adı AK Parti Bursa İl Başkanlığı için geçen AK Parti Bursa eski Milletvekili Önder Matlı, Parti Genel Merkezi'nin Bursa İl Başkanlığı için şu ana kadar kendisine resmi olarak bir görevlendirmede bulunmadığını bildirdi.

04 Ağustos 2017 Cuma 16:57 tarihinde eklendi.

Önder Matlıdan İl Başkanlığı açıklaması

AK Parti Bursa eski Milletvekili Önder Matlı, son günlerde adının AK Parti Bursa İl Başkanlığı için geçmesiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı. AK Parti’nin kurumsal bir yapısının bulunduğunu, görevlendirmelerin belli usül ve esaslar çerçevesinde yapıldığını belirterek, gerek teşkilatların, gerekse de kamuoyunun bu hususu göz önünde bulundurması gerektiğini ifade etti.

"AK Parti teşkilatlarında çalıştığım ve milletvekilliği yaptığım süre boyunca herhangi bir görev talebim olmadı" diyen Matlı, bugüne kadar teşkilatların ve Genel Merkezin kendisi için uygun gördüğü her vazifeyi sorumluluk bilinci ile üstlendiğini ve layıkıyla yapmak için elinden gelen gayreti gösterdiğini belirtti.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı için belli değerlendirmelerin yapıldığını, değerlendirmeler sonucunda Genel Merkez tarafından en uygun kararın verileceğini söyleyen Matlı,  "Şu anda bir İl Başkanımız var. İl Başkanlığı ile ilgili karar Genel Merkezimizin takdirindedir. İnanıyorum ki, teşkilatımız, kim olursa olsun Genel Merkezimizin uygun göreceği isim etrafında kenetlenecektir. AK Partili olmak bunu gerektirir” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu