Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4982 -0.13
Euro : 4.1826 -0.07
İMKB : 104123 0.12
Altın : 145.95 0.5

İrfan Değirmenci'nin evi kurşunlandı

'Hayır' oyu kullanacağını açıkladığı için Kanal D'deki işine son verilen gazeteci İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı. Olayla ilgili konuşan Değirmenci, "Bu çok açık provokasyon birilerinin hedefindeyiz. Korkmuyoruz, yaşamaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

19 Nisan 2017 Çarşamba 16:59 tarihinde eklendi.

İrfan Değirmencinin evi kurşunlandı

Hayır oyu kullanacağını açıkladığı için Kanal D'deki işine son verilen gazeteci İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı. Değirmenci sosyal medya hesabından, "Sabaha karşı evim kurşunlandı. Polis inceledi sağolsun, zabıt tutuldu. ‘Serseri kurşun' ihtimali üzerinde duruyorlar. İyiyim. Telaşlanmayın" mesajını paylaştı.

'Korkmuyoruz, yaşamaya devam ediyoruz'

Saldırı ile ilgili Demokrat Haber'e açıklama yapan İrfan Değirmenci, Emniyet görevlilerinin kendisine, "Yoldan geçen biri rastgele ateş açmış, tesadüf olma ihtimali yüksek telaşlanmayın" dediğini belirtti.

Emniyet ile aynı fikirde olmadığını ifade eden Değirmenci, "Salonumun ortasında koca bir kurşun deliği varken olayın tesadüf olabileceğini söylediler" dedi.

Değirmenci, "Bu çok açık provokasyon birilerinin hedefindeyiz. Korkmuyoruz, yaşamaya devam ediyoruz. Şimdi imza günü nedeniyle Adana'dayım. Dönünce yine evimde yaşamaya devam edeceğim" diye konuştu.

Değirmenci herkesi provokasyonlara karşı dikkatli olmaya çağırdı.

Etiketler : irfan değirmenci
İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu