Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4982 -0.13
Euro : 4.1826 -0.07
İMKB : 104123 0.12
Altın : 145.95 0.5

'Unutma Beni' hayranlarına tüyolar

“Unutma Beni” dizisinin oyuncuları Didem Özkavukçu ve Osman Karakoç ile senaristlerinden Merve Ateşoğlu, Radyo ve Televizyon Topluluğu’nun konuğu olarak geldikleri Uludağ Üniversitesi’nde dizi film oyunculuğu konusunda soruları yanıtladı.

16 Aralık 2011 Cuma 18:13 tarihinde eklendi.

Unutma Beni hayranlarına tüyolar

Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde yapılan söyleşide öğrencilerden büyük ilgi gören dizinin Ali karakterini canlandıran tiyatro kökenli Osman Karakoç, set oyunculuğunun oyunculuğu körelttiğini söyledi. Birçok tiyatro oyuncusunun sadece para kazanmak için dizilerde rol aldığını belirten Karakoç, “Sadece tiyatro yapmakla kazanabilseydim ben de dizilerde çalışmazdım” dedi.

Dizinin altı kişilik senaryo ekibinden Merve Ateşoğlu da, dizideki kötü karakterlerin ve gelişmelerin sinirleri bozduğunu, bundan sonra senaryonun değişip değişmeyeceğine ilişkin ipucu almak isteyen öğrencilere gülerek şu yanıtı verdi:

“Haklısınız moralleri bozuyor ama olaylar zinciri ne yazık ki böyle gelişiyor. Biraz da reytingler yönlendiriyor bizi. Ama bu konuda Didem’in bir önerisi var. Didem, diziden sonra tüm izleyicilerin moralini düzeltmek için ruh sağlığı uzmanları eşliğinde 15 dakika bir meditasyon yapılmasını önerdi. Yapılır mı yapılmaz mı bilemem ama fena olmaz.”

Haftada beş gün yayınlanan bir diziyi yetiştirmenin zorluklarını da anlatan senarist Merve Ateşoğlu, “Tıkandığınız oluyor mu?” sorusuna da, “Birimiz tıkanırsa öbürü bir şey buluyor. Altı kişinin birden tıkanması demek orada büyük sorun var demektir. Size bir tüyo vereyim. Tıkanırsak, hiç yan yana gelmemiş insanları bir araya getiriyoruz ve genellikle işe yarıyor, bizi kurtarıyor” diye yanıtladı.
 

İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu