Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4982 -0.13
Euro : 4.1826 -0.07
İMKB : 104123 0.12
Altın : 145.95 0.5

'Muhteşem Yüzyıl'da bir sürpriz daha

Muhteşem Yüzyıl'a katılan isimlerden Mehmet Günsür'ün set fotoğrafları ilk kez yayınlandı. Dizinin diğer sürprizi de, Demir Demirkan, nam-ı diğer 'Deliler birliği komutanı' oldu.

03 Eylül 2011 Cumartesi 14:35 tarihinde eklendi.

Muhteşem Yüzyılda bir sürpriz daha

'Muhteşem Yüzyıl', sürpriz kadrosuyla yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor.

Başrollerini Nebahat Çehre, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergeç ve Okan Yalabık'ın paylaştığı dizinin kadrosuna Mehmet Günsür de katıldı. Günsür, dizide Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu Şehzade Mustafa karakterinin büyümüş halini canlandıracak.

Dizinin teaser çekimleri için İtalya'dan İstanbul'a gelen oyuncu, 'Çok keyifli bir ortam ve çok iyi anlaşan bir ekip. Bu enerji de etrafa yayılmış durumda' dedi.

ŞEHZADE MUSTAFA SINAV OLACAK

Şehzade Mustafa karakterinin kendisi için bir sınav olacağını söyleyen Günsür, 'Daha önce böyle net kostümlü bir projede yer almamıştım. Şehzade Mustafa da bütün dengeleri değiştiren bir karakter. Hala araştırıyorum, kitaplar okuyorum. Öğrendikçe daha da heyecanlanıyorum' dedi. Günsür, dizinin çekimleri için kasım ayında yeniden İstanbul'a gelecek.

SÜPRİZ OYUNCU

Dizinin henüz yayınlanmadan ses getiren Mohaç Seferi sahnesinde ise sürpriz bir isim rol aldı. Osmanlı ordusunun en önemli birliklerinden ‘Deliler’in başı Deli Sabit’i Demir Demirkan canlandırdı. Ünlü şarkıcı, oynadığı karakter için “Korkunç ve tuhaf gözükmesine rağmen insani bir kişiliği var” yorumunu yaptı. 


NTVMSNBC
İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu