Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4982 -0.13
Euro : 4.1826 -0.07
İMKB : 104123 0.12
Altın : 145.95 0.5

Niltur, yılın ilk Umre kafilesini uğurladı

Umre sezonunun açılmasıyla birlikte Bursa’dan kutsal topraklara giden ilk kafile Yenişehir Havaalanı’ndan yola çıktı. Niltur’un organizasyonuyla umre programına katılan 135 kişi dualarla uğurlandı.

22 Şubat 2011 Salı 09:49 tarihinde eklendi.

Niltur, yılın ilk Umre kafilesini uğurladı

BUTTİM toplanma merkezinde bir araya gelen umre ziyaretçilerine konuşma yapan Niltur Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bodur, ”Bursa merkezli olan firmamız yıllardan beri başarılı hac ve umre organizasyonları düzenliyor. Bu yıl da Niltur olarak umre seyahatine katılmak isteyen hemşerilerimize farklı tarihler içeren programlar sunmanın kıvancını yaşıyoruz” dedi.

Daha sonra topluca Yenişehir Havaalanı’na giden bu yılın ilk umre kafilesi, gümrük işlemlerini yapıp ihramlarını giydikten sonra Niltur’un Türk Hava Yolları’ndan kiraladığı özel uçakla direkt Cidde’ye uçtular.

Bursa’nın ilk umre kafilesinin Yenişehir Havaalanı’ndan uçuşu münasebetiyle gerçekleştirilen uğurlama törenine Yenişehir Kaymakamı Samet Ercoşkun da katıldı. Kutsal topraklara yola çıkmaya hazırlanan ziyaretçilere hayırlı yolculuklar dileyen Kaymakam Ercoşkun, "Bütün hazırlıkları bizzat yerinde inceledim. Yenişehir Havaalanımız tüm birimleriyle umre uçuşlarına hazırdır. Tüm pasaport ve gümrük işlemleri en seri şekilde yapılmaktadır” dedi.

Kafile başkanlığını Ahmet Bayer’in yaptığı 135 kişilik bu yılın ilk umre ziyaretçileri iki hafta kutsal topraklarda kalacak. 

Etiketler : Bursa Umre , Niltur
İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu