Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.5224 -0.09
Euro : 4.148 0.27
İMKB : 107202 0.35
Altın : 145.47 -0.26

İzgün Gıda'dan ikinci şube

Bursa’da 1998 yılından bu yana yemek sanayinde farklı lezzet çizgisi ve kalite anlayışı ile hizmet veren İzgün Gıda, Bahar Et ve Süt Ürünleri Mağazası’nın ikinci şubesini Erikli’de açtı.

30 Aralık 2012 Pazar 13:33 tarihinde eklendi.

İzgün Gıdadan ikinci şube

Türkiye'de son dönemde gıda güvenliği ve üretim safhaları konusunda yaşanan olumsuzluklardan hareket ederek kısa süre önce ‘güvenli ve sağlıklı gıda’ konseptiyle Beşevler’de açılan Bahar Et ve Süt Ürünleri Mağazası’nın ikinci şubesi Erikli'de hizmete girdi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Karadağ, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdai Yazıcı, BURFAŞ Genel Müdürü Mustafa Çaltılı ve davetliler katıldı.

Törende konuşan İzgün Gıda Genel Müdürü Uğur Esen, firma olarak kuruldukları günden itibaren gıda sektöründe Bursa’nın beğendiği bir marka olmak için çalıştıklarını belirterek, “İnsanların en önemli beklentileri kalite, lezzet, güven ve hijyen unsurlarına azami oranda dikkat ediyoruz. İzgün gıda olarak 15 yıldır sürdürdüğümüz başarı yolculuğunu hizmete açacağımız bu mağazamızla sürdürmek istiyoruz. Bizim amacımız hizmete açtığımız bu mağazalar sayesinde insanlarımızın doğru ve güvenli beslenme noktasındaki ihtiyaçlarına cevap vermek” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Karadağ, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdai Yazıcı, BURFAŞ Genel Müdürü Mustafa Çaltılı İzgün Gıda Genel Müdürü Uğur Esen mağazanın açılış kurdelesini hep birlikte kesti.

İzgün Gıda Genel Müdürü Uğur Esen

Etiketler : Erikli , izgün gıda , uğur esen
İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu