Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4982 -0.13
Euro : 4.1826 -0.07
İMKB : 104123 0.12
Altın : 145.95 0.5

Yıl-Mek'e başvurular 5 Eylül'de başlıyor

Yıldırım Belediyesi ve Yıldırım Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıl-Mek kursları bu yıl da dolu bir dönem geçirmeyi hedefliyor.

24 Ağustos 2011 Çarşamba 13:40 tarihinde eklendi.

Yıl-Meke başvurular 5 Eylülde başlıyor

35 branşta ücretsiz olarak eğitim vermeye hazırlanan Yıl-Mek kurslarına başvuruda bulunmak isteyen kursiyerler, 5-30 Eylül tarihleri arasında, Barış Manço Kültür Merkezi ve Yıldırım Belediyesi Hizmet Binası’nda başvuruda bulunabilecek.

Kurslar, Erikli, Şirinevler, Yavuzselim, Arabayatağı Samanlı, Vatan, Mollaarap Mahalle Konakları’nın yanı sıra Güllük Hanımlar Lokali, 75. Yıl, Yiğitler, Selçukbey, Bağlaraltı, Siteler, Fidyekızık, Hamamlıkızık, Cumalıkızık, Anadolu, Molla Yegan Kültür Merkezi, Barış Manço Kültür Merkezleri’nde hizmet verecek.

Yıldırımlılar’ı ücretsiz olarak düzenlenen kurslara beklediğini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin , ayrıca YIL-MEK sisteminin diğer belediyelerden ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan örnek alındığını söyledi.

Keskin, “Güzel sanatların tüm dallarının yanı sıra meslek gelişimine yönelik branşlarda büyük başarılar elde ettik. Rol-model alınan YIL-MEK projemiz her geçen yıl katlanarak büyüyor. Meslek edinmek isteyen vatandaşlarımıza kapılarımız açık” diye konuştu.


 

İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu