Henüz üyemiz değilseniz kayıt olun!
Dolar : 3.4982 -0.13
Euro : 4.1826 -0.07
İMKB : 104123 0.12
Altın : 145.95 0.5

Osmangazi ve Nilüfer'de su kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi İlçesi’nde 5 Ocak Perşembe günü, Nilüfer İlçesi'nde ise 4-14 Ocak tarihleri arasında su kesintisi uygulanacak.

03 Ocak 2012 Salı 16:23 tarihinde eklendi.

Osmangazi ve Nilüferde su kesintisi

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, su kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Osmangazi İlçesi Hamitler Mahallesi Albayrak Caddesi’nde içmesuyu ana iletim hattı bağlantı çalışması yapılacağından, 5 Ocak Perşembe günü 05.00 ile 24.00 saatleri arasında, Hamitler Mahallesi Gür Caddesi ve civarı, Albayrak Caddesi Doğa Koleji civarı, Yenibağlar Mahallesi’nin tamamı, Karanfil Caddesi ve Harbiye Caddesi’ne bağlı sokaklar, Emek Adnan Menderes Mahallesi Emek Su Deposu civarı, Hamitler Bursa Kent Mezarlığı ve Hamitler Toplu konutlarında (TOKİ) su kesintisi uygulanacak.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

NİLÜFER'DE DE KESİNTİ VAR

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, Nilüfer İlçesi Konak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde yapılacak kanalizasyon ve yağmursuyu imalat çalışması nedeniyle, 4 Ocak Çarşamba günü (Yarın) ile 14 Ocak Cumartesi tarihleri arasında, Konak Mahallesi’nde zaman zaman su kesintisi uygulanacağı belirtildi.
Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.
 

Etiketler : BUSKİ , osmangazi , Su kesintisi
İlgili Haberler

Yazarlar
Nobetci eczaleler
Populer Videolar

Düştüğü kuyudan kurtarılan Kuyunun mutluluğu