Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu
Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Halit Ergenç'in sunuculuğunu üstlendiği törende, 32 dalda ödüller sahiplerini buldu:
EN İYİ KADIN OYUNCU: SERENAY SARIKAYA (MEDCEZİR)
EN İYİ ERKEK OYUNCU: ÇAĞATAY ULUSOY (MEDCEZİR)
EN İYİ KADIN SUNUCU: ÖYKÜ SERTER (İŞTE BENİM STİLİM)
EN İYİ ERKEK SUNUCU : İLKER AYRIK (BEN BİLMEM EŞİM BİLİR)
EN İYİ DİZİ : GÜNEŞİN KIZLARI
EN YAKIŞAN ÇİFT : ELÇİN SANGU VE BARIŞ ARDUÇ (KİRALIK AŞK)
EN İYİ ÇOCUK OYUNCU: ATABERK MUTLU (POYRAZ KARAYEL)
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ : GÜLDÜR GÜLDÜR
EN İYİ KADIN KOMEDİ OYUNCUSU : ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ (AŞK YENİDEN)
EN İYİ ERKEK KOMEDİ OYUNCUSU : AHMET KURAL - MURAT CEMCİR (KARDEŞ PAYI)
EN İYİ DİZİ YÖNETMENİ ÖDÜLÜNÜ : ALİ BİLGİN (MEDCEZİR) + ÇAĞRI VİLA LOSTUVALI (POYRAZ KARAYEL)
JÜRİ ÖZEL ONUR ÖDÜLÜ 1 : BEYAZIT ÖZTÜRK (BEYAZ SHOW)
JÜRİ ÖZEL ONUR ÖDÜLÜ 2: KURTLAR VADİSİ PUSU
PANTEN YILDIZI PARLAYANLAR ÖDÜLÜ : BENSU SORAL - NİLAY DENİZ - HANDE ERÇEL
EN İYİ PROJE ÖDÜLÜ : KAYAHAN EN İYİLER (İPEK AÇAR SAMSUN DEMİR-MURAT YILDIRIM)
EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI ÖDÜLÜ : PAZAR SÜRPRİZİ
EN İYİ TÜRK POP MÜZİK KADIN SOLİST ÖDÜLÜ : SILA
EN İYİ TÜRK POP MÜZİK ERKEK SOLİST ÖDÜLÜ : MUSTAFA CECELİ
EN İYİ FANTEZİ MÜZİK KADIN SOLİST ÖDÜLÜ : EBRU GÜNDEŞ
EN İYİ FANTEZİ MÜZİK ERKEK SOLİST ÖDÜLÜ : HAKAN ALTUN
EN İYİ DİZİ SENARYO YAZARI ÖDÜLÜ : ERSOY GÜLER (AŞK YENİDEN) + ETHEM GÜLER (POYRAZ KARAYEL)
EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU : NAZLI ÇELİK
NAZLI ÇELİK ÖDÜLÜNÜ SEDAT ERGİN'İN ELİNDEN ALDI
EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU : FATİH PORTAKAL
EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ : TOYGAR IŞIKLI (MEDCEZİR)
EN İYİ KLİP ÖDÜLÜ: METİN AROLAT - GÜLŞEN (BANGIR BANGIR)
EN İYİ HALK MÜZİĞİ KADIN SOLİST : ŞEVVAL SAM
EN İYİ HALK MÜZİĞİ ERKEK SOLİST : VOLKAN KONAK
YILIN ŞARKISI ÖDÜLÜ : BANGIR BANGIR (GÜLŞEN - OZAN ÇOLAKOĞLU)
EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SOLİST : EDİS - İDO - İLYAS YALÇINTAŞ - SİMGE SAĞIN
EN İYİ MÜZİK GRUBU ÖDÜLÜ : MODEL
EN İYİ YARIŞMA ÖDÜLÜ : SURVİVOR ALL STAR (ACUN ILICALI)
EN İYİ SPOR PROGRAMI ÖDÜLÜ: YÜZDE YÜZ FUTBOL
En Çok Okunan Haberler